Üşüyordum Be Gülüm - Komik Hikayeler

mavim.net Online
Ziyaretçi
2
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Komik Hikayeler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Üşüyordum Be Gülüm

Güllük’ün esen mevsiminde en serin mevsimi bu Ekim ayında iskelenin ucundaydım. Denize girmeye hiç niyetim yoktu ama bu halamın yaşadığı sitenin 3 popüler..

Güllük’ün esen mevsiminde en serin mevsimi bu Ekim ayında iskelenin ucundaydım. Denize girmeye hiç niyetim yoktu ama bu halamın yaşadığı sitenin 3 popüler çakma sarışın kızını iskele başında oturmuş görünce dayanamadım, iskeleden denize artistik gerek balıklama gerek yarım taklalar ile kızların ilgisini çekmeye çalışmıştım. Ege’nin denizidir serindir , sitenin denizidir sığdır demedim elimden hangi tür maymunluk geliyorsa yaptım.

Ve üşüyordum. Bunca şahane aksiyonlu hava atma sebepli balıklama dalışlardan sonra, güneş batarken biraz gizem olsun, iskelenin ucunda ben daha bir yakışıklı görüneyim diye eller belde, sırtım kızlara yüzüm rüzgara dönük gizemliyim demek istiyordum. Ve titriyordum. Serin Ege rüzgarı bu . tapılası ıslak bedenime vurdukça dişler öyle güzel takırdıyordu ki hatta bir ara ‘’ada vapuru yandan çarklı’’ melodisini bile bu 32 dişten çıkarmayı başarmıştım.

İşte girişken olamamanın cezası zatüredir adamım dedim kendime. Halbuki ne gizemi, ne hokkabazlığı. Dön , direk yanaş , kızlar merhaba ben Başar, takılın bana bu gece dördümüz beraber coşarlı bir adam olamadım. 30 dakika geçti ben baktım vücut sıcaklığı işlevliğini kaybetti, ayak el parmaklarını oynattım, oynadı lakin bu donmuş uzuvların hiç biri bana ait gibi gelmedi. Lanm döneyim gideyim, sıcak bir duş alayım çözüleyim, nasıl olsa bu kız çocukları burada, ben daha bu gün geldim, 2 hafta buradayım, aceleye gerek yok öyle böyle bu üçü biryerdeyi sitede bir yerde yakalarım dedim. Hafif göz ucuyla döndüm baktım kızlar aynı yerde, dedim güneş batana kadar dayanayım, verdiğim bu güneş önünde iskele ucunda yarı çıplak adam pozumla zaten muhtemel hayran olmuş bu üç tekrardan saçları bir boyasalar diplerden siyahlar çıkmış sarışınları daha bir hayran bırakayım istedim.

Geçen sene gibi her şey yeni baştan yaşanıyor, bir dejavudan öteye gidemiyorum lanm dedim. Geçen sene ne yaptın, yine böyle ilk gününde sitenin girişinde kızları bisiklet binerken gördün, aldın yeğenin Pinokyo bisikletini, kızlara yetişeyim, yanlarından geçerken ‘’ne haber kızlar ben Başar’’ diyeyim diye bayır aşağı verdin pedala kırbacı verdin hızı, baktın çok hızlı geçeceksin kızların yanından, bu hızla devam edersen ‘’Ne haber kızların’’sadece ‘’Nehabe’si’’ duyulacak, frenlere asılmak istedin tam yanaşmışken, el attın ama gel gör ki ne ön ne arka fren yerindeydi, ok gibi geçtin gittin kızların yanından, bir an . yeğenin sesi duyuldu ‘’Başar abi ayak freni yap, ben bilerek söktüm frenleri pati çekeyim diye’’, sonra ben o hızda yolda ki taşa toslayıp havalandığım zaman en az 5 feet yükseklikte benim sesim yankılandı sitede, ‘’lanm olm ayaklar çıplak nasıl ayak freni yapacağım gerçi bir önemi kaldı mı bunu unutturma inince . tartışalım’’……. Sessizlik…… Sonra 4 adam beni kreç çukurundan çıkardılar iyimi, yaşıyor mu sesleri duydum. Gözleri açtım kızlar vın vın hiç tınlamadan yanımdan geçtiler. Yeğen , abi iyi misin dedi, ben seni evde yakalarım, 6 halam bir araya gelse seni elimden alamaz Özgür dedim. Kreç kuyusuna uçup düşüp batıp sonra birileri tarafından o batıktan çıkarılmanın insana verdiği tek artı , sonradan bu konuyu birilerine anlatırken , o an dünyam karardı diyeceğine dünyam beyazladı be gülüm demektir.


Güneşin batışı kesinleşince iskelenin tam ucunda olan ben kızlara döndüm, baktım kızların eller ağızda nasıl olur böyle bir şey bakışları, demek etkilendiler dedim. Acaba hangi atlayışımdan etkilendiler, burgulu çivilemeyi mi, yarım taklayı mı diye düşünürken kafayı öne eğdim baktım dün 3M Migros’tan aldığım şort kayıp. Bu tip bir olay insanda şok etkisi yaratır. Hiç ilgisiz şeyler düşünürsünüz. O an koşsam Migros’a gitsem, fişini göstersem şortu iade alırlar mı diye düşündüm. Sonra olmayan bir şeyi nasıl iade edeceksini düşündüm. Sonra halamın evde odama yerleşirken pencereden kızları iskele başında görünce halama bir koşu Migros poşetini gördün mü diye sorduğumu anımsadım. Kızlar kaçmadan yetişeyim diye alel acele giyinirken şortun ipini hızlı çekince diğer ipin bir ucunun şortun içine kaçtığı için şortu bağlayamadığımı anımsadım. Evden çıkıp koşarken halam hava serin yarın öğlen girersin diye bağırırken şortu keşke 1 beden küçük alsaymışım, şimdi her balıklama atlayışta bir el denize giriş noktasını gösterirken bir el mayo çanaktan kaçmasın aman sıkı tut da olacaksını anımsadım. Ve tekrar şu an çıplak olduğumu anımsadım.

Alanında belli başarılara sahip olan . insanlar ki ben iskeleden suya atlamada başarılı bir erkek çocuğuyum, ah evet alanında başarılı insanlar o alanda bir sıkıntıyla karşılaşırlarsa örtbas için kıramadıkları rekorları denerler. Örnek verince kendinizden geçecek , aha diyip bir anda aydınlanıp şoka gireceksiniz. Örneğin çift paralel barda ağzımızı açık bırakan hareketler sergileyen Romen sporcu dengesini kaybedip . çanağının üstüne oturunca toparlanır, akabinde o demin 5 cm açtığımız ağzı, hayatımda 5cm den fazla açamam , bu benim için bir egaladir derken herifçioğlu öyle şahane atlayışlar sergiler ki 7cm e çıkarsın kendine şaşarsın rekorunla coşarsın.

Bu iş bitince alacağım puanlar düşük olacaktı, ama bu birazdan yapacağım ters balıklama atlayışı kim bilir belki de bu 3 çakma sarışında karşı koyulamaz pozitif etkiler bırakacaktı. İyice geri geri iskelenin ucuna yerleştim, dişler takırdaya takırdaya kızlara gülmeye çalıştım ve arkaya sıçradım.

Kaslar soğuk olduğu için bedeni tam itememiş olacağım ki bir an bu 1.80 lik benin denizle paralel olduğunu . gördüm. Denize paralel giriş yapmak demek denize bu 81 kiloluk bedeni tokatlatmak, hele şortsuz isen kendi kendini hadım etmek demektir.

Suya 10cm kala dipte şortumu gördüm. 10cm bitti acıdan önce Ege’nin soğuk suyunu hissettim. Denizden çıkınca bir elde şort , belde havlu kumlarda otururken lanm bu kızlar nereye gitti diye düşünürken sırtıma dokunan hissettim. Döndüm baktım buğday tenli ben yaşta mavi gözlü ve bu tatil bitince, ben bu Güllük’ten gidince , Pamukkale Turizm Antalya otobüsünün en arka 5 li sırasında ortada otururken arkamdan ağlaya ağlaya el sallayacak Lale. İyi misin, balkondan seni seyrediyordum, çok sert vurdun suya, kendini nasıl hissediyorsun dedi. Dişler takırdaya, çene zangırdaya üşüyorum be gülüm dedim. Sarıldı.

Fin
Ekleyen: filiz - 28.09.2008 - 230 Okuma - 4 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Komik Hikayeler
mavim.net Tüm Komik Hikayeler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0452 saniyede getirildi.