Rüyada Misafir Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
8
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Misafir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Misafir görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Misafir görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalar..

Rüyada Misafir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Misafir görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Misafir görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Evinize Misafir Geldiğini Görmek, Rızka Ve Erkek Evlada Işaret Eder.   Bir Kimse Rüyasında Misafir Geldiği Görmesi, Yakın Zamanda Ulaşılacak Olan Rızka, Erkek çocuğa Yahut Sevinçli Haberlere Delalet Eder. Şayet Hiç Tanımadığı Veya Hoşlanmadığı Kimselerle Misafirliğe Gitmesi, Aynen Hoşlanmadığı Veya Sevmediği Bir şahıs Tarafından Rahatsız Edileceğine Işarettir. Rüyada Tanımadığı Veya Iyi Duygular Hissetmediği Kimselere Misafir Olması, Yine Sevmediği Bir Kişi Tarafından Rahatsız Edileceğine Yorumlanır. Rüyada Gelen Misafir Nezih, Temiz Ve Güzel Yüzlü Ise Bolluk Ve Güzel Haberi Işaret Eder. Rüyada Başka Bir Kişiye Misafir Geldiğini Görmesi, Rüya Sahibi Için çeşitli Haberlerin Gelmesine Işarettir. Eğer Misafir Fakir Ise Zengin Olur. Rüyada Gelen Misafir Erkek Bir çocukla Müjdedir. Evinde Hamile Bulunmayan Bir Kimsenin Rüyada Misafir Görmesi, Aceleden Kavuşacağı Rızka Işarettir. Rüyada Misafirinize Büyük Ikramlarda Bulunduğunuzu Görmek; Yaptığınız Iyiliklerin Karşılığını Fazlası Ile Alacağınıza Işarettir.

Rüyanızda Misafir ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Misafir ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 08.06.2019 - 196 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0130 saniyede getirildi.