Rüyada Kandil Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
10
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Kandil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kandil görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kandil görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara ..

Rüyada Kandil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kandil görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kandil görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Evinizde Kandil Yandığını Görmek, Iyi Durumda Olacağınıza Işarettir.   Rüyanızda Evinizin Içinde Veya Dışında Hoş Ve Güzel Bir Kandil Yandığını Görmek, Işlerinizin Yolunda Ve Sıhhatinizin De Iyi Olacağı Manasına Gelir. Rüyada Evinde Kandilinin Kuvvetsiz Yandığını Görmek, Durumunuzun Zayıf Olmasına Yorumlanmaktadır. Hasta Bir Kimse Kandilin Söndüğünü Görmesi ölümüne Yorumlanır. Zayıf Yanan Kandili Düzelten Kişinin Hastası Iyileşir. Yanan Kandil Veya Mum Hamile Kadındır Ve Doğacak çocuğu Alim Olur. Az Yanan Kandil Ya Da Mum Hamile Kadının Doğumunun Zor Olacağı Anlamına Gelir. Kandil Kadın, Fitili De Evlattır. Kimi Yorumculara Göre Mum Ya Kandil Sırların Açığa çıkmasıdır. Mumdan ışık Aldığınızı Görmek, Ilim Yolunda Yükselmek Demektir. Mumu üfleyerek Söndürmeye çalıştığınızı Görmek, Doğru Yolda Olan Birini Saptırmaya çalıştığınıza Ancak Başaramayacağınıza Tabir Edilir. Sönmüş Bir Kandili Elinizde Tutmak, Işinizden Atılacağınıza, Ticaret Ehli Iseniz Zarara Uğrayacağınızı Göstermektedir. Yanık Mumu, ışıksız Görmek, üzüntüye, Namaz Kılınan Bir Yerin Kandilinin Söndüğünü Görmek, Alim Veya Oranın Görevlisinin Vefatına Yorumlanır. 

Rüyanızda Kandil ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Kandil ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 10.06.2019 - 84 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net   mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır. Sohbet Sitesi | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0132 saniyede üretildi.