Rüyada Kamış Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
2
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Kamış Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kamış görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kamış görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu..

Rüyada Kamış Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kamış görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kamış görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Kamış Görmek, Hoş Olmayan Sözler Duymaya Ve Insanlar Arasında Rezil Olmuş Kişiye Tabir Edilmektedir.   Rüyada Görülen Kamış, Rezil Kişilere Ve Fena Sözlere Işarettir.  Kamışların Gümüş Ya Da Altından Olduğunu Görmek, Helal Mala, Itaatkar Kadına Ve Feraha Erişmeye, Evlatları Ile Birlikte Cennete Gölgelenmeye Yorumlanır. Soyulup Kabuklarından Ayrılmış Bir Kamış Gören Hapis Ise Hapisten çıkar, Işten çıkarılmış Ise Yeniden Işinin Başına Döner.  Şeker Kamışı Zorlukla Ele Geçen Rızka, Oruç Ve Namaz Vaciplerini Yerine Getirmeye Ve Düzgün Bir Nesle Sahip Olacağınıza Işarettir. Şeker Kamışını çiğnediğinizi Görmek, çok Fakat Tatlı Ve Güzel Konuşulacak Bir Iş Yapacağınıza, şeker Kamışı Sıkmak, Bolluğa Ve Ucuzluğa Bazen De Pinti Bir Kişiden Kazandığınız Rızka Tabir Edilir. Sokak Ortasında Kamış Gören Kavga Eder. Kalem üretiminde Kullanılan Kamışı Görmek, özenti Içinde Olduğunuza Ve Gösteriş Yapmak Için Iyilik Yaptığınıza Tabir Edilir. Kamışı . Olmadık Bir Yere Ektiğinizi Görmek, O Yerin Harap Olmasına Ve O Halkın Ayıplarının Meydana çıkıp Rezil Olacaklarına Ve Kadınların Ağlamalarına Yorumlanır. Bazı Tabircilere Göre Rüyada Kamış Görmek, Elinizden Giden Veya çalınan Bazı şeylerin Size Geri Geleceğine Işarettir.  Kamıştaki Boğumları Görmek, Zamana Yani Günlere, Aylara, Senelere Ve Bu Zaman Zarfı Içinde Iş Kurmaya Ya Da Evlenmeye Yorumlanır. Değerli Bir Maddeden Olan Kamışı Görmek, Cennete Girmeye, Zenginliğe, Değerli Mala Sahip Olacağınıza Yorumlanır.

Rüyanızda Kamış ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Kamış ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 10.06.2019 - 181 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0144 saniyede getirildi.