Rüyada Kamçı Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
5
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Kamçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kamçı görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kamçı görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm aç..

Rüyada Kamçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kamçı görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kamçı görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Kamçı Görmek, Düşmanınızı Yendiğinize, Dileklerinizin Yerine Gelmesine Ve Duaya Tabir Edilmektedir.   Rüyada Bir Eşeği Kamçıladığınızı Görmek, Allah ’a çok Dua Etmeye Yorumlanır. Atı Kamçılamak, Aciliyeti Olan Bir Işin çabucak Gerçekleşmesi Için Allah ’a Dua Edileceğine Tabir Edilir. Gökten Kamçı Indiğini Görmek, Günahkar Olunduğuna Ve Bu Yüzden Allah ’ın Gazabına Uğramaya Işarettir. Tanıdığınız Ve Ya Tanımadığınız, Istediği şekilde Yaşayan Birini Kamçıladığınızı Görmek, O Kimseye Dini Konuda Bilgi Vermeye, O Kişinin Sızlandığını Görmek, Din Konusunda Bilgilendiğine Ve Tövbe Ettiğine, Sızlanma Veya Ağrısı . Yoksa Nasihatlerden Nasip Almadığına Yorumlanır. Rüyanızda Bir Kimseyi Kamçı Ile Dövmek, O Kişinin Aleyhine Konuştuğunuza, Dövülen Kişiden Kan Akması Zarara Uğrayacağına Veya Söylenen Sözleri Hak Ettiğine Tabir Edilmektedir. Döven Kişinin üzerine Kan Sıçraması, Dövülen Kişiden Haram Mal Elde Edeceğinize, Dövenin Kanı, Dövülene Sıçrarsa, Dövenden Dövülene Haram Mal Geçer. Rüyada ölü . Bir Kimsenin Kendini Kamçıladığını Görmek, Kaybolan Bir şeyinizi Bulacağınıza Işarettir. Kırbaçlanması Müsait Olan Bir Hayvanı Rüyada Kırbaçlamak, Terbiye öğretmeye, Müsait Olmaya Bir Hayvanı Kırbaçlamak, Insanlara Haksız Yere Kötü Davrandığınıza Yorumlanır. Bastığı Yeri Kamçılayan Birini Görmek, Seyahate çıkacağınıza, ölü Kamçılamak, Günaha Girdiğinize, Birini Kamçılamak Ona Nasihat Etmeye Ya Da Ayıplamaya Tabir Edilir. Rüyada Kamçı Kullanmak, Duyulacak Haber Manasına Gelir. Rüyada Kılıç Yada Kamçı Ile Birine Vurmak Rakibe üstünlük Sağlamaya, Kırbaç Ile Vurmak, Kesilmiş Olan Umudun Yeniden Canlanmasına Yorumlanmaktadır.

Rüyanızda Kamçı ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Kamçı ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 10.06.2019 - 216 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0140 saniyede getirildi.