Rüyada Kalp Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
6
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalp görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kalp görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu s..

Rüyada Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalp görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kalp görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyanızda Kalp Görmeniz, Cömertliğinize, Zekanıza, Hoş Görünüze Ve Insanların Gözünde Lider Olduğunuza Tabir Edilmektedir.   Rüyada Kalp Görülmesi, Hoş Görülü, Cömert, Zeki Ve önderliğinize Işaret Edilmektedir. Rüyanızda Kalbinizin Karardığını Görmek, Doğru Yolu . Bulamadığınıza, Din Dışı Hareketlerinizin Olduğuna, Allah ’ın Kalbinizi Mühürlemesine Yorumlanır. Bir Kimsenin Sıkıntısına şahit Olduğunuzu Ve Buna üzüldüğünüzü Görmek, Hak Yolda Olduğunuza, Rabbin Emir Ve Yasaklarına Uyduğunuza, Kimsenin Gama Düşmesini Istemediğinize Tabir Edilmektedir. Rüyada Görülen Kalp Kişinin Zekası Ve Dinine Işaret Eder. Bundan Dolayı Görülen Kalbin Durumuna Göre Dininizin Ve . Zekanızın Akıbetine Yorum Olunur. Kalbinizde Göz Görmeniz, Dindarlığınızın Güzelliğine, Aklınızın Anlayışına Ve Sizin Hakkınızda Söylenen Güzel Sözlere Işaret Edilir. Paramparça Haline Gelmiş Olan Kalp, Allah ’ın Yolunda Gidildiğine Ve Buna Kimsenin Engel Olamayacağıdır. Parçalanan Kalp, Hasta Kişinin Iyileşmesi Ve Sıkıntıdan Kurtulmasıdır. Kalp Vücutta Bir Yöneticidir. Bu Yüzden Kalp Kadına Işaret . Eder, Kadın Da Ona Ait Olan Her şeyin Yöneticisidir. Kalbinde Korku Olduğunu Gören Hidayete Erişir. Kalpte Gördüğünüz Iyilik Ve Kötülük Vücudunuzun Sağlığına Yorumlanır. Çünkü Kalp Vücudun Sır Yeri Olduğu Için Gereken Tedbirleri Alır, Kapalı Ve Açık Yönleriyle Bedeni Korur. Kalbinizde Hastalık Bulunduğunu Görmek, Rüya Sahibinin Fena Bir Duruma Düşmesi, Kendi Isteği Ile Olmadığına Yorumlanır. Kimi Zamanda Kalp Te Hastalık Görmek, Gören Kişinin Iyi Bir Insan Olmadığına Tabir Edilir. Rüyada Kalbinizi Pişirdiğinizi Görmek, Yumuşamaya Ve Merhametli Olmaya, Beyaz Ve Parlak Görülen Kalp, Iyi Niyetli Olunduğuna, Kan Ve Irin Içinde Görülen Kalp, Meydana Gelecek Bazı Olaylar Karşısında çok üzüntü Duyacağınıza, Kalbi çıbanlı . Ve Yaralı Görmek Ise Kötü Düşüncelere Sahip Olduğunuza Yorumlanır. İslam Dinine Ve Hz. Muhammet (sav) ’in Sünnetine Karşı Kalbinin Sert Olduğunu Gören, Allah ’ın Emirler Ve Yasaklarına Karşı Gelir Ve Hadislere Inanmak Istemez. 

Rüyanızda Kalp ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Kalp ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 12.07.2019 - 288 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0125 saniyede getirildi.