Rüyada Kalem Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
5
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Kalem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalem görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kalem görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu..

Rüyada Kalem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalem görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kalem görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Kalem Görülmesi, Evlada, Günahtan Sakınmaya, Ilim Ve Irfana Yorumlanır.   Rüyanızda Kalem Görmeniz, Sapkınlıktan Kaçınmaya, çocuğa, Ilme, Iyiliğe Tabir Edilmektedir. Rüyada Ehli Olan Kimse Için Ilim Yolunda Ilerlemeye Ve Söz Sahibi Olunmaya Yorumlanır. Kalemi Elinde Yazı Yazan Bir Katip Görmek, Yoksulluktan Kurtulmaya Işarettir. Rüyada Görülen Kalem Yazı Yazan çocuğa, ülke Ve şehir Manalarına Da Gelmektedir. Elinizde Ya Da Yanınızda Kalem Olduğunu Gören, Hamile Ise Annesinin Erkek çocuk Dünyaya Getireceğine Ya Da Erkek Kardeşleri Ile Toplanacağına Tabir Edilir. Şerefinizle Kazandığınız Bazı şeyleri, . Insanlara Sunacağınızı Göstermektedir. Kudret Kalemini Iyi Bir şekilde Gören, Yapılan Bir Yeminin Doğru Olduğunu, Kötü Bir şekilde Gören, O Yeminde Gerçek Pay Bulunmadığını Göstermektedir. Kudret Kalemi, Uzun ömre, Sanata Ve Rızka Işaret Eder. Rüyanızda Kaleminizi Mürekkebe Batırdığınızı Görmek, Sizi Zarara Sokacak, Kötü Işler Peşinde Koştuğunuza Yorumlanır. Kalem Görmek, Yetenek Sahibi, Cömert, Sır Gizleyen, Rakiplerine üstün Gelen Kişiye Işarettir. Kalem Dindar Bir Kadınla Nikahlanmaya, Mürekkepli Kalem, Erkek çocuğa, Kalem Tutmak Ise Işinize Yarayacak Bir şey Bulacağınıza Ve Bu Sayede Başarılara Imza Atacağınıza Yorumlanır. Kalem Ile Bir şey Yazdığınızı Ve Yazılarınızın Okunmadığını Görmek, Işinizden Kovulacağınıza, Yazıların Güzel Bir şekilde Görülmesi Dileğinizin Gerçekleşmesine Işarettir.

Rüyanızda Kalem ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Kalem ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 12.07.2019 - 307 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0101 saniyede getirildi.