Rüyada Kale Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
3
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Kale Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kale görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kale görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu s..

Rüyada Kale Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kale görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Kale görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Kale Görmek, Doğru, Dürüst Ve Güvenir Bir Kişiliğe Sahip Olduğunuza, Ayrıca Doğrunun Kale Gibi Güçlü Olduğuna Yorumlanır.   Kale Görülmesi, Güvenilir, Temiz Karakterli Biri Olduğunuzdan Dolayı Size Emanette Bulunan Kişilere Işarettir. Kalenin Içinde Karanlıkta Olmanız, Sabrettiğiniz Sürece Günahlarınızdan Arınacağınıza, Kalede Hapis Olduğunuzu Görmek, Varlık Sahibi Iseniz Varlığınıza Varlık Katacağınıza, Tövbede Bulunacağınıza Ya Da Büyük Bir Mülke Sahip Olacağınıza Tabir Edilir. Rüyada Kale Inşa Etmek, Namusunuzu Ve Haysiyetinizi Düşmanın Kem Gözlerinden Koruyacağınıza Işarettir. Evinizin, Barınağınızın Veya Bir Kalenin Yıkık Dökük Bir Halde Olduğunu Görmek, Eşinizin Vefatına Veya Dininizdeki Bozukluğa Yorumlanır. Uzakta Bir Yerlerde Kale Olduğunu Görmek, Hayırlı Işe, Yolculuğa, Isminizin Anılmasına, Namusunuzu Helal Olmayan şeylerden Korumaya Tabir Edilir. Önceden Yıkık Fakat Daha Sonradan Sağlamlaştırılmış Bir Kaleye Kapadığınızı Görmek, Sizi Başarıya Götürecek Işler Yapacağınıza Delildir. Kale Görülmesi Günahlarda Kurtulmaya Veya Büyük Ve Güçlü Bir Adamdan Destek Görmeye Işarettir. Kaleye Girmek, Ibadet Etmeye, Kale Sıkıntı Ve Kederden Kurtulup Rahata Kavuşmaya Tabir Edilir. Görülen Kale, Mert, Güçlü Insan Manasına Gelir. Kalenin Tepesinde Oturmak, Anne Ve Babanızdan Yada Erkek Kardeşlerinizde Yarar Göreceğinize Ve Feraha Ereceğinize Işarettir.

Rüyanızda Kale ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Kale ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 12.07.2019 - 477 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0183 saniyede getirildi.