Rüyada Gusül Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
4
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Gusül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gusül görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Gusül görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıkl..

Rüyada Gusül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gusül görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Gusül görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Guslettiğini Gören, Günahına Tövbe Eder, Sağlığına Kavuşur, Sıkıntıdan Kurtulup, Feraha Erer.   Bir Kimsenin Rüyasında Guslettiğini Ve Ardından Eski Bir Kıyafet Giymesi, üzüntüden Kurtulacağına Fakat Yoksullaşacağına Işarettir. Gusül Abdesti Aldıktan Sonra . Yeni Elbise Giydiğini Gören, Sağlığına Erişir Ve üzüntüden Kurtulur. Bekar Bir Kimsenin Rüyasında Dolu Bir Havuza Gusletmek Için Girmesi Yakın Bir Zamanda Evleneceğine Yorumlanmaktadır. Küçük Bir Kaptan Gusül Abdesti Aldığınızı Görmek, Sizden Gizli Bir şekilde Alınan Malınızın Geri Gelmesine Delildir. Rüyasında Cünüpken Guslettiğinizi Görmek, Günahlarınıza Tövbe Etmenize Işarettir.  Cuma Günü Için Gusül Abdesti Aldığınızı Görmek, Akrabalarınıza Karşı Iyilikte Bulunmanız Gerektiğine Tabir Edilmektedir. Rüyasında Guslünü Tamamladığını Ve Banyodan çıktığını Gören Kişinin Yarım Kalan Işlerinin De Tamamlanacağına Yorumlanır. Gusül Abdesti Alırken Suyun Sıcaklığı çok Ise, O Sıcaklık Derecesinde, üzüntü Ve Kedere Delildir. Yazın Sıcak Su Ile Gusül Abdesti Aldığını Gören, Hastalığa, Yoksulluğa, Erişir. Kışın Sıcak Su Ile Gusüllendiğini Gören, şifa Bulur Rahata Kavuşur. Kışın Soğuk Su Ile Abdest Almak, Keder Ve üzüntü Manasını Taşır.  Yazın Soğuk Su Ile Abdest Aldığını Gören, Gam Ve Kederden Kurtulur. Başkası Tarafından Yıkandığınızı Ve O Kimse Tarafından Gusül Abdesti Aldığınızı Görmek, Size Faydası Dokunacak Kişiye Tabirdir. Toprak . Ile Abdest Aldığınızı Görmek, Düşmanınız Ile Barışmaya, Istek Ve Arzularınıza Kavuşmaya, Günahlarınıza Tövbe Etmeye, Sıkıntıdan Kurtulmaya, Varsa Borcunuzu ödemeye, Dini Bilgilerinizin Artacağına Işarettir.  Rüyanızda ölü Bir Kimseye Gusül Abdesti Aldırdığınızı Görmek, O Kimsenin Borcunu üstleneceğiniz Manası Taşımaktadır. Bir ölünün Kendisine Abdest Aldırdığını Ve Yıkandığını Görmek, Hayır Ve Bol Rızka Kavuşmaya, Kazancın çoğalmasına, Hayırlı Evlat Sahibi Olunacağına, Tabir Olunmaktadır.

Rüyanızda Gusül ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Gusül ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 15.06.2019 - 175 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0131 saniyede getirildi.