Rüyada Firuze Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
6
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Firuze Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Firuze görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Firuze görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara ..

Rüyada Firuze Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Firuze görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Firuze görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Güzel Bir Firuze Taşı Görmek, Bereketli Uzun ömre, Kıskançlığa, Huzurlu Bir Yaşam Sürmeye Delildir.   Rüyanızda Firuze Taşından Bir Bıçak Görmek, Uzun ömürlü Evlada Işarettir. Parmağınızda Firuze Taşı Ile Süslü Bir Yüzük Görmek, Nazardan Korunduğunuza Tabir Edilmektedir. Rüyanızda Firuze Taşılı Bir Takı Armağan Ettiğinizi Görmek, Verdiğiniz Kişiyi Kıskandığınıza Yorumlanır. Aşık Olan Birinin Rüyasında Firuze Taşı Görmesi, Hayırlara Tabir Edilmektedir. Sevdiğini Birinden Firuze Taşlı Bir Hediye Aldığınızı Görmek, O Kimse Ile Evlenmeye, Huzurlu Ve Mutlu Olmaya Yorumlanır. Bekar Bir Kızın Firuze Taşı Görmesi, Sevdiği Bir Erkekle Evlenmeye Tabir Edilir. Evli Bir Kadının Firuze Taşı Görmesi, Eşinin Onu çok Sevdiğine Delildir. Firuze Taşının çok Olduğunu Görmek, Elinize Geçecek Yüklü Mala, Ihtiyaçlarınızı Gidermeye, Yüksek Makama Tabir Edilir. Rüyada Görülen Firuze Taşı, Işinden Ayrılan Için Yeni Işe, Ticaret Ehli Için Malın Artmasına, Yoksul Için, Rızkın . Genişliğine, Varlıklı Olan Kişi Için De Saygınızın Artmasına Yorumlanır.

Rüyanızda Firuze ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Firuze ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 18.06.2019 - 176 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0156 saniyede getirildi.