Rüyada Direk Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
4
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Direk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Direk görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Direk görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu..

Rüyada Direk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Direk görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Direk görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Direk, Baba, çocuk, Mal, Ortak, Hayvan, Zevce Veya Mülktür. Abdülgani Nablusi’ye Göre, Direk, Baba, çocuk, Mal, Ortak, Hayvan, Zevce Veya Mülktür. Direk, Kelimelerin Birbirleriyle Olan Ilgisinden Dolayı, Gözyaşına Yorumlanır. Mermer Sütun Faydalı Veya şerefli Mal Ya Da Kadındır. Eğer Direk Sert Bir Taştan Olursa Hor Bir Kimsedir. Eğer Direk Adi Taştan Olursa O Adam Fikrinden çabukça dönen Ve Sebatsız Kimsedir. Direk Ağaçtan Ise O Kimse Güvenilmezdir. Yerden Göğe Doğru Bir çok Direklerin Uzandığını Görmek, O Yerde İslâmiyet’i Kuvvetlendirecek Ve Yayacak Bir çok âlimin Bulunduğuna Delâlet Eder. Bir Direğin Yıkıldığını Görmek, Eğer Ağaçtan Ise, Ev Sahibinin; Mermerden Ise, O Memleket Büyüğü Vali Veya Hâkimin Veya Halkın Sevdiği Büyük Bir Kimsenin ölümüne Delâlet Eder. Bir Direğin Diğer Bir Direk Ile Değiştirildiğini Görmek, O Yer Idaresinin Veya Ev Sahibinin Değişeceğine Işarettir. Direğin Kaidesi Ihtiyar Kadınla Tabir Olunur. Rüyasında Bir Direğin Kaidesine Dayandığını Veya Bir Direk Kaidesi Satın Aldığını veya Kendisine Hediye Edildiğini Gören, Ihtiyar Bir Kadınla evlenir, Onun Parasından Faydalanır Veya Ihtiyar Bir Kadınla Evlenmeki ster. Rüyada Direk Görmek, Dine Delâlet Eder. Gökten Bir Direk Indiğini Görmek, Cenâb-ı Hakk’ın (C.C.) Oranın Devlet BüyüğüneBir Arkadaş Gönderdiğine . Delildir. Rüyasında Birini Direkle Dövdüğünü Veya Dövüldüğünü Görmek, Vuranın Vurulanı Sözle Azarlamasına, O Vuruştan Yaralandı Ise, Zarar Vermesi Ile Tabir Olunur. Bir Rivayete Göre Bir Direkle Dövüldüğünü Gören, Işinden çıkarılır. Bir Direğin Gökyüzüne çıkarak Kaybolması, Yahut Bir Kuyuya Veya Bir çukura Gömülüp Görünmemesi, Ev Direği Ise, Ev Sahibinin; Cami Direği Ise Imam Veya Müezzinin ölümüne Delâlet Eder.

Rüyanızda Direk ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Direk ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 30.06.2019 - 210 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0125 saniyede getirildi.