Rüyada Cinayet Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
4
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Cinayet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cinayet görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Cinayet görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalar..

Rüyada Cinayet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cinayet görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Cinayet görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Cinayet Işlediğinizi Görmeniz, Zor Günler Atlatacağınıza, Atılacağınız Yeni Işinizde Başarısız Olacağınıza Tabir Edilmektedir.   Rüyada Birinin Saldırısına Uğradığınızı Ve Kendinizi Savunmak Için Cinayet Işlediğinizi Görmek, Sizi çekemeyen Insanlara Karşı Galip Geleceğinize Yorumlanmaktadır. Lakin Birden Bire Cinayet Işlediğinizi Görmek Sıkıntıya Düşeceğinize Ve Zor Günler Geçireceğinize Işarettir. Rüyanızda Hac Gittiğinizi Ve Ihramdayken Bir Canlıyı öldürdüğünüzü Görmeniz, Kurban Bedeli Kadar Bir Yere ödeme Yapmanıza Işarettir. Rüyada Birini öldürdüğünü Görmek, Uzun Zamandır Göremediğiniz Birinden Haber Alacağınıza, Tanıdık Biri Tarafından öldürüldüğünüzü Görmeniz, O Kişiye Yardım Edeceğinize, Tanımadığınız Biri Ise, Işlediğiniz Bir Hatayı Fark Edip Pişmanlık Duyacağınıza Işarettir. Birini öldürdüğünüzü Görmeniz, çevrenizde Bir Hırsızlık Olacağına Ve Yaptığınız Ve Ya Yapacağınız Işlerde Daha Dikkatli Olmanıza Ve Her Yerde Konuşmamanıza Yorumlanmaktadır. 

Rüyanızda Cinayet ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Cinayet ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 22.06.2019 - 181 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0161 saniyede getirildi.