Rüyada Banyo Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
3
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Banyo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Banyo görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Banyo görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu..

Rüyada Banyo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Banyo görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Banyo görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek, Sıkıntılarla Karşılaşma Olasılığınızı Göstermektedir.   Rüyada Hamile Bir Bayanın Banyo Görmesi, Düşük Yapma Riskinin Olduğuna, Genç Bir Kızın Banyo Görmesi, Sevgisinin Karşılığını Göremeyeceği Bir Aşka Tutulacağına Yorumlanmaktadır.  Rüyada Banyo Yaptıktan Sonra çıktığını Gören Erkek Varsa Borcundan Ya Da Eşinin üzüntüsünden Feraha Erer. Banyo Yaptığını Gören Kişi şifa Bulur. Banyoda Sıcak Su Ile Yıkanmak Hayırlı, Soğuk Su Ile Duş Aldığını Gören Kimse Ise Yaşamında Vereceği Kararlarda Daha Dikkatli Olmasına Dikkat çekilmektedir. Kimi Tabircilere Göre Ise Sıcak Su Ile Yıkanmak . Bir Hanım Tarafından üzüntüye Düşeceğinize Işarettir. Rüyada Banyoda Oturduğunuzu Görmeniz Bir Kadınla Zina Işleyeceğinize Ve Adınızın çıkacağına Tabir Edilmektedir. Yeni Banyo Yapmak Için Banyoya Giren Kişinin Sıkıntılarının Gideceğini Göstermektedir. Banyo Görülmesi Mahkum Olmaya Ya Da Cehenneme Gireceğiniz Günahlar Işlediğinize Yorumlanmaktadır. Erkekler Ile Kadınların Bir Arada Banyo Yaptığını Görmek, şirk Koşulduğunu Göstermektedir. Rüyada Bir ölünün Banyo Yaptığını Ve Her Yerinin Açıkta Olduğunu Görmek ölü Kişinin Borcu Olduğuna, Banyo Yapmış Ve Güzel Kokular Sürünmüş Bir ölü Görmek, Allah ’ın O Kimseyi Af Ettiğine Yorumlanır. Sıhhati Yerinde Bir Kimsenin Tertemiz Bir şekilde Banyo Yaptığını Görmek, Iyi Ameller Işlediğinize Işarettir.

Rüyanızda Banyo ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Banyo ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 28.06.2019 - 257 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0183 saniyede getirildi.