Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
8
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Rüya Tabirleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağız görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Ağız görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu s..

Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağız görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada Ağız görmenin hikmeti ve alameti hakkındaki tüm açıklamalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ağzımız, Iyi De Kötüyü De Bir Arada Barındıran Yerdir. Acıyı, Tatlıyı, Tuzluyu, Ekşiyi, Ağzımızdan çıkan Sözler De Aynı Böyledir.   Rüyada Ağız Görmek Ve Hayra Da şerre De yorumlanır.Rüyasında Ağzınızın Yamuk Olduğunu Ve Düzelmek Istediğinizi Görmek Hayra Yorulmaz. Ağzını Büyümüş Görmek çok Iyidir. Ağzını Küçülmüş Görmek, Aksine Rızkının Darlığına Işarettir. Ağzına Hap Veya şurup Gibi Bir şey Koyduğunuzu Görmek, Din Yolunda Ilerlediğinize, Yiyecek Bir şey Koyduğunu Görmek, Iyi Yolda Olduğunuza, Mide Bulandırıcı Bir şey Yediğinizi Görmek Sıkıntıya, Tatlı Bir şey Yediğinizi Görmek, Güzel Rızklara Kavuşacağınıza, Ağzına Acı Bir şey Aldığını Görmek Ise Haram Mala Yorumlanır. Ağzının Güzel Koktuğunu Görmek, Güzel Sözler Söyleyeceğine; Kötü Koktuğunu Görmek, Küfür Ve Kinci Sözler Söyleyeceğine Işarettir. Ağzının üzerine Mühür Vurulduğunu Görmek, Eğer Mühürleyeni Bilmezse, Rüya Sahibi Için Boşboğazlık Kabilinden Sözler Söylememesine, Eğer Kimin Mühür Vurduğunu Biliyorsa, O Adama Karşı Ileri Geri Söz Söylememesine, Aksi Takdirde Ondan Bir Kötülük Göreceğine Işaret Olunur. Ağzında Gem Olduğunu Görmek, Eğer Rüyayı Gören Kişi Dindar Ise Oruç Ile Yorumlanır. Ama Tersi Bir Kişi Ise Bu Bir Uyarı Maiyetindedir. Rüyada Ağız Görmek, Bilimin Eşiği, Vaiz Ve Zikir Yeri Veya Küfür Ve Isyanın Da . çıkacağı Yer Olarak Tabir Edilir. 

Rüyanızda Ağız ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Ağız ile alakalı görmüş olduğunuz rüyayı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ekleyen: Admin - 26.06.2019 - 184 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Rüya Tabirleri
mavim.net Tüm Rüya Tabirleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0104 saniyede getirildi.