Kendimden Nefret etmek - Aldatma Hikayeleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
7
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Aldatma Hikayeleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Kendimden Nefret Etmek

Ben 25 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum. 3 yıldır evliyim ve kocamlada 5 yıldır süren bir ilişkimiz var. Biz birbirimizi çok severek evlendik hatta ..

Ben 25 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum. 3 yıldır evliyim ve kocamlada 5 yıldır süren bir ilişkimiz var. Biz birbirimizi çok severek evlendik hatta evlenebilmek için nelere karşı durmadık ki nelerle uğraşmadık. Çünkü birbirimize o kadar bağlıydık. Ama evlendikten 2 yıl sonra ailelerimizin iğrenç kışkırtmaları ve aile hayatımıza karışmaları sebebiyle aramız iyice bozuldu mutluluğumuza çiçeği burnun da sayılabilecek kadar olan evliliğimize gölge düştü. Bende hem eşimin hemde ailelerimizin baskılarından iyice bunalmıştım artık mutluluğu dışarda aramaya başladım.İnternetlerde chat arkadaşları buldum. Bulunduğum ortamlarda başka erkeklerle tanıştım. Aslında bunları yaparken ne kadar büyük bir yanlışın içinde olduğumu farketsemde beni oraya iten şeyler oldu buna karşı çıkamadım. Sürekli yeni tanıştığım bana aşırı ilgi gösteren ve benle birlikte olmak istecek bir sürü insan oldu .Bunlarda sıyrılmaya çalıştım ama oltaya bir kerede olsa takılmıştım. En sonunda bir tanesiyle bende ilgilendim. İsmi Cem di . Ondan bir türlü ayrılamadım. Beni gün geçtikçe ağlarına sardı ver sonunda onunla aynı yatağa girdim . Aslında bunu yaparken kocam hep hayalimin önündeydi ve ben istemesemde birşeyler beni sürüklüyordu ister istemez.Ama o olayı hatırladıkçada kendimden utanıyordum. Tiksiniyordum .. Zaten bir daha aynı hatayı yapmadım . Cem beni gördükçe yaklaşmaya çalıştı ama bu sefer izin vermedim.. Bu olayın üzerinden 2 yıl geçmesine rahmen hala kendimden . tiksiniyor nefret ediyorum.. Ben bu hatayı nasıl yaptım diye .Ve geç olsada akıllandım . Şimdi ailelerimizden uzakta huzurlu bir hayat yaşıyoruz. Onlardan uzak kendi halimizde. Ancak özel günlerde görüşüyoruz...Siz siz olun eğer kocanızı çok seviyorsanız kesinlikle aldatmayın..??
Ekleyen: Ceyda - 22.08.2009 - 1932 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Aldatma Hikayeleri
mavim.net Tüm Aldatma Hikayeleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0357 saniyede getirildi.