Kardeşlik Sevgisi - Sizden Gelenler

mavim.net Online
Ziyaretçi
7
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Sizden Gelenler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Kardeşlik Sevgisi

Anadolu da fakir bir köyde kış vaktiydi. oğuz ve kardeşi suna kartopu oynamak için dışarı çıkmıştı .oyun oynarlarken çok eğleniyorlardı tam bu sırada suna farkı..

Anadolu da fakir bir köyde kış vaktiydi. oğuz ve kardeşi suna kartopu oynamak için dışarı çıkmıştı .oyun oynarlarken çok eğleniyorlardı tam bu sırada suna farkında olmadan bir uçurumdan aşarı düştü.Oğuz anne ve babasını çağırdı .sunayı acilen yakın kasabadaki hastaneye götürdüler.Doktorlar çok kan kaybettiğini kan nakli yapılmasa yaşamayacağını söylediler.Sunanın annesi ve babası kan nakli için akrabalarına aile dostlarına herkesi aramıştı ama hiç kimsede sunanın kanından yoktu ve tam o sırada oğuzdan bir ses çıktı annecim benim kanım uymaz mı ? kardeşim kurtulacaksa seve seve veririm dedi.annesi ve babası çok sevindiler.konuşmalarını duyun doktor çok duygulanmıştı.sonra oğuzdan sunaya kan nakli yaptılar.iyileşen suna kardeşi . oğuza sıkıca sarıldı ve kardeşine onu çok sevdiğini söyledi.
Ekleyen: berkay - 22.08.2019 - 322 Okuma - 4 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Sizden Gelenler
mavim.net Tüm Sizden Gelenler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0209 saniyede getirildi.