Hayta Assasin - Komik Hikayeler

mavim.net Online
Ziyaretçi
6
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Komik Hikayeler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Hayta Assasin

Yıllardan benim DAÜ de okuduğum yıllardı. Nasıl darlanmışım vizeler ardından anlatamam zaten anladınız. Kalktım gittim gün batımından 5 saat sonra Tropix diskoy..

Yıllardan benim DAÜ de okuduğum yıllardı. Nasıl darlanmışım vizeler ardından anlatamam zaten anladınız. Kalktım gittim gün batımından 5 saat sonra Tropix diskoya aktım. Böyle barda yaslanmış memleketin yerel bira markası Gold Fasl’ı öğüre öğüre içiyorum, ulen bir baktım yanımda böyle siyah giyinen adamlar. Ortam lazer ışıklı tabi, önce anlamadım ben. Dedim bunlar maden işçisimi ne lanm bunlar dedi. Acıdım bunlara hemen orada. Yan yan kesiyorum baktım alayının saç sakal birbirine karışmış, lakin detaylı analize geçince dedim bunlar maden işçisi değil. Ulen dedim elinde Viski ağzında en pahalı sigara ile takılan adam maden işçisimi olur dedim.

Sonradan adının Serkan . olduğunu öğrendiğim bunlardan biri hocam ateş varmı dedi iyiden iyiye sokuldu dibime. Tişörte bir baktım Iron Maiden yazıyor, kan gövdeyi götürüyor, adam göğsünde kocaman bir canavar taşıyor. İşte o zaman Gold Fasl’ın verdiği yan etkiyle inceden kaçırdım ben altıma , bir nevi tırstım.

Şahsı ürkütmek maksadıyla Gold Fasl bira şişesini tehdit unsuru haline getirmek için defalarca bar tezgahına vurdum. Ulan dedim içimden dedim, bu meret içilmiyor bir, kırılmıyor iki. Serkan adlı, sonradan Assasin’in bir üyesi olduğunu öğrendiğim arkadaş napıyorsun kardeş, kendindemisin dedi. Durumu kurtarmak maksadıyla baba kıvılcım çıkarmaya çalışıyorum, gelme üstüme yanarsın dedim.

Sonradan bu maden işçisi değil de heavy metal grubu olduğunu öğrendiğim arkadaşlar bu söylemim üstüne kahkahalara boğuldular. Serkan, hocam sen bizi güldürdün Edy de seni güldürsün dedi , sarıldı bana. Dondum ben, sonradan tişörtündeki canavarın adının Edy olduğunu öğrendiğim Edyle burun buruna geldik. Altıma bir ince kaçırış daha yaşadım, baktım böyle ince ince uzun . sürecek hepten bıraktım.

Akabinde bunlardan en uzun saçlısı sonradan Assasin vokalisti olduğunu öğrendiğim arkadaş, çıkardı bir davetiye verdi, dedi yarın gece konser var, gel davetlimizsin dedi.
İşte bu Cuma gecesini tırsarak ve yer yer altıma kaçırarak geçirdikten sonra Cumartesi gecesi gün batımından 5 saat sonra ben adrese . intikal ettim.

Şimdi ben pek fazla araştırma yapmadım. Açık söylemem gerek üşendin, bir nebze dahi ilgimi çekmedi nedir bu Assasinn diye. Hele ağır metal ne demek, ne tarz müzik, ne tarz bir yaklaşım, nasıl giyinilip akılır ortamlara valla sallamadım. Giydim çiçekli gömleğimi, bastım jöleyi saça, kastım fahrenayt vücuda, sardım sarmaladım bel atımı Kavlin Klayn donla, üstüne 501 çektim gittim.

Giriş kapısında bir baktım kulakta 50 küpeli yine canavar tişörtlü bir badigard. Bir an tiksinir gibi oldum lakin 50 küpe takmak için kulakta açılan delikler ve yaşanan acılar geldi aklıma acıdım yarmaya. Dedi damsız girilmez. Dedim damsız girip damlı çıkarım hayır o problem değil de, dedim ben Assasin kardeşlerin davetlisiyim. Vokalistin karizmatik imzalı davetiyesini çıkardım gösterdim, gir dedi , sağol dedim.

İçeri girdim baktım ortalık bomboş. Aha dedim ilk ben gelmişim, sahneye baktım adının sonradan Evren olduğunu öğrendiğim Assasin davulcusu oooooo Başar gel dedi. Gittim yanına. Gel dedi otur dedi, ben 1-2 ayar yapacağım davula, yamacıma otur dedi. Oturdum. Müzik bilgimi test etmek istemiş olacak ki bu ne dedi , dedim davul. Peki bu ne dedi, dedim tef. Oha dedi zil bu. Eyvallah dedim.

Bu kültür yarışması beni susattı, dedim evren Gold Fasl . varmı burada. Dedi burada Efes var. Hade be dedim. Kaç para dedim. Dedi sen misafirsin sana sınırsız, her şey dahil sisteme dahilsin dedi.

İşte o zaman bir hışım oturduğum yerden kalkıp davulcuya sarıldım. Belli bir süre tişörtteki canavarla göz göz geldik. Şu canavar tişörtten fırlasa çıksa gelse, tutup bunu pistin ortasında sevişecek kadar sevinmiştim.

Ulan bu Evren adamı cayar mayar diye 2 şişe Efesi soluksuz içtim anında çakır keyif oldum. 10 dakika geçmedi eminim, Assasin’in diğer tayfaları da geldi. Bir an sevgi yumağı oluşturduk. Bana imzalı davetiye veren Vokalist sen geç bak şu öne otur millet gelmeden dedi. Eyvallah dedim gittim oturdum elektro gitaristle göz göze geldik. Baba dedim, efendim dedi. Neden bu siyah tişörtler, neden adamın ruhunu daraltıyorsunuz akşam akşam lanm dedim. Dedi tarz bu. Tarzın batsın amaçlı boş boş baktım ben buna, gittim yerime oturdum. Kıçımı duvara, yüzümü kapıya verdim. İlk gelmenin verdiği avantajla kim kimle öğrenme çabasına girecektim. 30 dakika geçmedi, ortam erezyona uğramış, yumuşak toprak parçaları gibi hatun yağmaya başlamıştı mekana.

Bir ara kalktım gittim 50 küpeli adamı tebrik etmek istedim. Dedim baba, bir yere gidipmi topluyorsun bunları, kaynağı nerde lanm bunların dedim. Kapı önünde kalabalık yapmayalım arkadaşım dedi. Korktum uzadım.

Ulen dedim herkes simsiyah. Bir an Kızılay girişte siyah tişört dağıtıyor sandım. Bu arada dördüncü Efesin kapağını açmadan ödünç aldığım ilk 3 efesi WC yi ziyaret etmek maksadıyla geri verdim. Beleş olduğu için haybeye böbreklerde taşımadım. Geçtim masama oturdum. Bir an baktım ortalık hatundan geçilmiyor. Dedim ne lanm bu dedim. Kadınlar matinesinemi denk geldik dedim. Bu arada beleş baldan tatlı, serum şeklinde olsa sağlı sollu bağlayacağım bu Efes şişelerini , o derece memnunum hayatımdan.

Yalnız dikkatimi çekti dedim hatunlar demek Assasine hasta. Hemen kalktım sahneye çıktım, bunlar ayar yaparken yalandan şakalaştım. Bir anda seyircinin ilgi . odağı oldum, menejer süsü verdim bünyeme. Geçtim oturdum, döndüm baktım efektif kesişler yakaladım. Popülerlik kazandım.

Kimine göre 5 dakika bana göre 15 dakika geçti geçmedi Assasin programa başlıyoruz hoş geldiniz dedi, millet heyoo dedi, akabinde bir anda giriştiler gitara davula ulan dedim ne oluyor. Bu nasıl müzik lanm dedim. Tam bu ne lan böyle yavaş çalın, arkanızdan koşturanmı var diyeceğim, bir baktım arkama millet kopmuş. Saçı başı dağıtmış, alayı anından kendinden geçmiş. Tarz bu dedim oturdum. Oturdum dediysem kıçım sandalye ile tam buluşmadı havada asılı kaldım, ulen dedim ne yapıyorsun yatıyamı geldik dedim. Akabinde kalktım karıştım kalabalığın arasına. . Alayı hatun anımsatmak isterim.

Hemen organize oldum çiçekli gömleğin kollarını kıvırdım, içimdeki beyaz fanilya netleşsin diye 2 düğme daha açtım. Yanımda gecenin sonunda odamdan ayrılırken ismini sormayı unutacağım hatun, süper yaaa Metallica bu dedi. Kafa yapma lanm benle, 40 yıllık Assasini bana Metallica diye yutturamazsın dedim. Hayır çaldığı parça dedi, kes lan dedim. Çiçekli gömleğimin altındaki bu sert, kapkara , simsiyah tarzım kızın dikkatini çekti, daha bir sokuldu.

Ben diyim beş kimine göre 7 parça sonra bu Assasinci kardeşlerim yorgunluktan yamuldu. Hemen kaptım sınırsız Efesten 4 tane verdim kana kana içtiler. Aldım bunları karşıma, yan abi dedim, neden durdunuz tam hatunla kaynaşıyorduk böyle aniden kesilirmi gözünüzü seveyim kalkın 1-2 parça daha çalın dedim. Davulcu Evren tıkandık yorulduk abi dedi. E dedim öyle hayvan gibi asılırsan tefe davula tıkanırsın dedim. Çalacağız oğlum, bir soluklanalım dediler oturduk benim masaya. Döndüm arkaya bir ulan bir baktım bunca hayran kitlesi hatun bir anda çil yavrusu olmuş köşelerine çekilmiş. Serdar dedim, abi dedim, bu hatunlar çığlık çığlığa idiler siz çalarken. Demek her şey çalana kadar dedim. Vah vah dedim. Acıdım bunlara. Bir an Tropix diskoda barda maden işçisi modunda kızsız yalnız halleri aklıma geldi. Daha bir acıdım.

Abi dedim, bu nasıl oluyor. Karizma imzalı vokalist sorma , bizde çözemedik dedi. Geçti 5-10 dakika, bar sahibi geldi kalkın çalın lanm dedi bunlara, bunlar kalktı, hatunlar kalktı, baktım bir oturan benim bende kalktım. Hemen benim kız geldi yanıma, bir baktım yanıma bir kız daha geldi saçlar belde sülün gibi. Hemen yanımdakini kıskandırmak maksadıyla yeni gelene sarkayım dedim. Tam sarkacağım bir baktım hayvan gibi pazılar var. Abi pardon kız sandım seni dedim. Saçlar uzun, oluyor böyle yanlış anlaşılmalar zaman zaman dedi. E sakal bırak o zaman dedim. Eyvallah dedi.

Dedim o zaman bu hatun olarak gördüğüm kalabalığın %90 ı erkek dedim. Eyvallah aynen öyle dedi, bira içme artık daha faza istersen diye de ekledi. İşte o zaman yanımdaki hatunun kıymetini daha bir güzel anladım. Döndüm benimkine, hayatım dedim, yaw kız arkadaşların yokmu başka senin dedim. Biz 5 kız geldik dedi. Aha ben bir de Assasin eder 5 kişi tam denk geldik dedim gülücükler saçtı. Dedim özel konser ayarlayayım bizim evde size bu gece Assasincilerle dedim , yalan dedi. Menejeriyim ben bu haytaların dedim. Sevinçle olur dedi. O zaman çıkışta size kaçıyoruz dedi öptü yanaktan, aha dedim içimden ilk temas!!

Ya bizim kızlar hasta bu Assasincilere, ama adamlar çok kasıntı hiç sağa sola bakmıyorlar dedi. Lanm kızım ölecekler kız arkadaşsızlıktan diyecektim zor tuttum kendimi, tekrar söylemek istedim sıktım kendimi bu sır benimle mezara gidecek lanm dedim yatıştım.

Assasin yine şişti bir ara verdi koştum gittim bunların yanına. Dedim kız buldum hepimize. Bunlar bana sevinçten sarılmaya kalktı. Lanm . olm tırsıyorum tişörtlerdeki canavarlardan dedim, ters çevirip tekrar giydiler, sahne üstünde uzun uzun kucaklaştık.

Fin


Not:Assasin Doğu Akdeniz Üniversitesi yaptıkları müziklerle yıllarca salladılar. Feysbuk da grupları vardı, takip edebilrisiniz. Hala istanbulda faal haytalar.
Ekleyen: filiz - 29.09.2008 - 276 Okuma - 5 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Komik Hikayeler
mavim.net Tüm Komik Hikayeler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0588 saniyede getirildi.