Bir Milyon Soygun - Komik Hikayeler

mavim.net Online
Ziyaretçi
17
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Komik Hikayeler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Bir Milyon Soygun

Gardiyan lan baksana yok mu kimse cevap verin uleyn dedim gardiyan birkaç dakika sonra gelir ne var der bir haftadır buradayım bir telefon görüşmesi yapabilir m..

Gardiyan lan baksana yok mu kimse cevap verin uleyn dedim gardiyan birkaç dakika sonra gelir ne var der bir haftadır buradayım bir telefon görüşmesi yapabilir miyim derdim tamam der beni hücreden çıkartır doğru görümse odasına bırakır beni telefonun karşına al sana kart kiminle görüşeceksen görüş der eyvallah dedim kartı kaptığı gibi içine atar aç be Zehra abla dedim gardiyan bana mı seslendi dedi yok ağabeycim telefon çalmıyor da bozuk mu olan sesleniyorum dedim nihayet açar telefonu alo Zehra abla ortamısın dedim yok ben Gülçin dedi. Zehra abla versene dedim. Veriyorum biraz bekle dedi. Sanki konsoloslukla veri alışverişi yapıyorum çabuk ver telefonu ona dedim. Çok geçmeden Zehra telefona çıkar kimsin dedi benim Zehra abla seninle özel bir konu konuşacağım dedim. Ne konuşmaksın zaten paramı da vermedin dedi. Zehra abla bende onu diyecektim. Zehra abla çok zengin olacağız bak şimdi ben şuan hapishanesiyim buradaki müdürün bir oda kadar parası varmış onu soyacağız ama yardıma ihtiyacımız var sen diyorum en kısa zamanda gelsen kızları da getirsen müdür sefa çekerken biz cefa çekmesek diyorum dedim. İyi sonunda turnayı gözünden vurdun kaç kişilermiş bir sor bakalım gelirken eksik olmasın dedi bende gardiyana döndüm kaç tane gardiyan var hapishanede dedim yüze yakın dedi. Yuh dedim tekrar telefona sarıldım alo Zehra abla orada mısın abla sen yüzeli tane yeter abla dedim. Ben o kadar karıyı nerden bulacağım dedi. Abla eksiklerini Karaköy den tamamlarsın bak zengin olacağız diyorum yap bir fedakârlık ha arada Gülçin’i ayarlayalım yanımdaki gardiyan’a ver bakim Gülçin’i dedim. Sonra gardiyan gel bakalım telefonda Gülçin bekliyor dedim. Gülçin kim dedi. Oğlum adamı sıkboğaz etme yeni sevgilin eskisini unut al bakım al al çekinme dedim. Gardiyana telefonu verdim görüşme odasından çıkarken geriye dönüp sen konuş ben yerime giderim dedim sonra görüşme odasından çıktım.
Ekleyen: filiz - 28.09.2008 - 200 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Komik Hikayeler
mavim.net Tüm Komik Hikayeler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0816 saniyede getirildi.