Barış`ın Jale`si - Komik Hikayeler

mavim.net Online
Ziyaretçi
14
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Komik Hikayeler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Barış`ın Jale`si

Bülent’le oturduk Barış`a nasıl bir fenalık bir manyaklık yaparız diye kara kara düşünüyorduk. Aslında Bülent düşün&uum..

Bülent’le oturduk Barış`a nasıl bir fenalık bir manyaklık yaparız diye kara kara düşünüyorduk. Aslında Bülent düşünüyordu ben o anda Star TV de turnike programında ki hatunları seyredip ulen bunlardan birtanesini kız arkadaş olarak edinsem 6 yıl güneş yüzü görmesem razıyım lanm diye hayal kuruyordum. Bülent bana her şöylemi her böylemi . yapsak dediğinde ben he he diye dinlermiş gibi kafa sallıyordum. Bülent demek ki saçma bir şey söyleyip ben ha hu diye onaylayınca lanm dinlemiyormusun sen beni diye üstüme yürüdü. Dinliyorum dedim. E anlat ne dinlediysen dedi. Ben kem küm edince oturdu hepsini baştan anlattı, bende hem TV seyredip hem bu . barbunu neden dinlemediğim konusunda kızdım kendime. Kendime kızarken konsantre olamadım yine dinlemedim.

Ben böyle anlam kargaşası yaşarken birden bir fikir geldi aklıma. Abi dedim bu adam tuvalete girince alimunyum olan WC kapısına tekme atarız bu da korkudan tırsar en keyifli anında yaşamdan soğur dedim. Bülent bu fikre o kadar çok sevinmişti ki boynuma sarılıp bir süre bana iltifatlar etti. Nobele aday olmam gerektiğini, bu bekarlar evinde harcandığımı, içi bal börek ve hatun dolu saraylara layık olduğumu söyledi.

O hafta içi Bülent’le eve girdiğimizde WC nin ışığının ışıl ışıl parladığını görünce derhal planı uygulamak üzere harekete geçtik. Evet Barış içerideydi ve huzur içinde olduğunu düşünerek tuvaletini yapıyordu. Bülent kapıya tekme atınca , biraz fazla abartmış olsa gerek alimunyum kapı içeri çöktü. Açığa vuran sesten ben bile ürktüm. Barış çıkar bize dalar diye hemen mutfağa saklandık. Barış ise korkudan oturduğu yerden fırlayarak deprem oluyor diye ürktüğü için lavoboyu ve fayansları batırmış, hatta bununla yetinmeyip donunu dahi çekmeden apartmanın alt katına kaçın lanm deprem var diye koşmuş koşarkende koridora boylu boyunca temizlenmesi zor izler bırakmıştı. Olan temizlikçi paramıza ve ev sahibine olan depozitomuza olmuştu.

Gel zaman git zaman biz kenefdeyken başka işimiz gücümüz yok muş gibi kapıyı tekmeleyerek . birbirimizi tırstırır olmuştuk. Artık öyle bir psikolojiye girmiştik ki , içerideyken her an bir ürkme yaşanabilir diye çok az sürelerde WC de kalıp günde 10 posta diken üstünde kaka yapar hale gelmiştik.

Biz yine böyle Bülent’le eve geldiğimiz bir vakit WC nin ışığını açık görünce pek bir keyiflendik. Sesimiz duyulmasın anlamasın geldiğimizi diye parmak uçlarında yürüdük, yer yer süründük kapıya ulaştık. Kapıya vurma şerefi bana ait gibi el kol hareketi yaptım Bülent’e.Bülent anlamadı sigara paketi uzattı. Hayır diye kafa sallayarak hareketi tekrar yeniledim. Bu sefer pantolonun düğmelerini açmaya başlayınca dur işareti yaptım. İşte sonunda bir işareti anlamıştı. Kapıya tekmeyi vurunca genelde içeriden gelen küfürleri işitemedik. Barış odasından kafasını uzattı. Naptınız lanm hayvanlar dedi. Sen buradaysan helada kim var Barış diye sordum. Yeni kız arkadaşım Jale var dedi.

Jale yaklaşık 40 dakika WC den çıkmadı. Bülent’in odasının kapısından WC yi görüyor ve gözlüyorduk. Barış canım cicim şeklinde helanın kapısında Jaleye miyavlıyor, kapıyı aç yemin ediyorum nasıl bir manzarayla karşılaşırsam karşılaşayım sana olan sevgim ilgim azalmayacak dedi. Barış’ın kız milleti karşısında ki bu canımlı cicimli tutumundan dolayı müthiş bir tiksinme geldi bana. Tam Bülent sende tiksinmedinmi diye soracağım, ulan bir baktım bu da burnunu karıştırıyor hazır tiksinmeye başlıyorum dedim Bülent’ten de tiksindim.

Barış Jaleyi çıkmaya ikna ettikten sonra, WC nin kapısının açılmasıyla Jale Barış’ın odaya kaçtı. Barış donmuş kalmış hayran bir o kadar tırsmış tuvaleti seyrediyordu. Sonra temizlik setini alarak helaya girdi. Akşam dokuza kadar sevgilisinin eserini örtbas etmek için çalıştı.
Fin

Not: Bu olay gerçektir.
Ekleyen: filiz - 28.09.2008 - 236 Okuma - 5 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Komik Hikayeler
mavim.net Tüm Komik Hikayeler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0650 saniyede getirildi.